Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Bambi

Fandím

62 fanoušků

163.místo

Pohádka o malém srnečkovi z dílny Walta Disneyho byla natočena v roce 1942. Pohádka není jen pouhým příběhem malého srnečka, ale je v ní zachyceno také to, jak se lidé chovají k přírodě.

 

Mladý Bambi se musí naučit, jak to v lese chodí

Mladý Bambi se musí naučit, jak to v lese chodí

 

Děj pohádky Bambi

V lese se stala velká událost, narodil se mladý princ. Všechna zvířátka měla už své potomky a teď se narodil i malý srneček, který dostal jméno Bambi. Jeho otcem byl nejsilnější jelen lesa – kníže lesa. Bambi se musí naučit chodit a poznávat okolní svět, v čemž mu pomáhají jeho kamarádi – králíček Dupík a tchoř, kterému Bambi začne říkat Kvítko.

Bambi pomalu zjišťuje, jak to v lese chodí a že vždy není dostatek potravy. V zimě totiž napadne sníh a vše pokryje. Co je ale horší, jsou lidé, kteří umí zničit přírodu. Když jednou v lese lovci lovili, zabili přitom Bambiho matku.

 

Dupík pomáhá Bambimu poznat okolní svět

Dupík pomáhá Bambimu poznat okolní svět

Malého srnečka ale zachránil jeho otec. Z Bambiho pomalu vyrostl dospělý srnec, který by si měl jako ostatní zvířátka najít družku. A skutečně, zalíbila se mu jeho kamarádka z dětství. Oba se do sebe zamilovali a Bambi ji navíc zachránil před psy, kteří patřili lidem, kteří znovu přišli do lesa lovit. Navíc zapálili celý les.

Les ale po čase znovu vyrostl do krásy a stejně jako pře časem očekávala všechna zvířátka příchod malého Bambiho, tak jsou očekáváni potomci již dospělého Bambiho.

 

Bambi se nakonec zamiluje do kamarádky z dětství

Bambi se nakonec zamiluje do kamarádky z dětství


Videa k pohádce Bambi (0)


Přidej video

Tapety (1)


Zobrazit všechny tapety (1)

Omalovánky (11)


Zobrazit všechny omalovánky (11)

Hlášky (0)


Přidej hlášku

Související články

Jelínek Bambi má už sedm křížků na paroží!
Slavný film Bambi měl premiéru právě před sedmdesáti lety!
Celý článek
TOPlist