Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Fubu

Fandím

3 fanoušci

644.místo

Příběh zakletého výra, odvážného lovce a překrásné zlatovlasé panny…. Tak bychom mohli krátce popsat pohádku Fubu, kterou natočila v roce 1989 režisérka Vlasta Janečková a která určitě zaujme nejednoho malého diváka.

Film Fubu navíc okouzlí i spoustou nádherných originálních kostýmů a v neposlední řadě se pak všichni můžeme těšit na řadu známých českých herců, jako je Marek Vašut, David Prachař, Dana Morávková, nebo Veronika Freimanová.

 

Fubu

Mocný výr pomůže mladému lovci.


Děj pohádky Fubu

Děj pohádky Fubu nás z počátku zavede do jednoho temného lesa. Je právě černočerná noc, když se skupinka lovců prochází v jeho prostorách a vesele se při tom baví. Najednou ale tihle mladíci potkají zvláštního výra, který se jmenuje Fubu. Jenomže podle dávných historek nosí zvíře smůlu a tak se rozhodnou raději odejít. Tedy vlastně odejdou jen skoro všichni. A právě mladý statečný lovec, který zůstane, zachrání výra z dávného prokletí.

 

Fubu

Plaz je velmi silný vládce.


Na oplátku pak Fubu ukáže mladíkovi to, po čem tolik touží. Dovede ho za tou nejkrásnější dívkou na světě, zlatovlasou pannou, která je dcerou mocného Plaza, vládce podzemních sil a všeho zlata v jejich kraji.

Lovec se do nádherného děvčete ihned zamiluje, ale jeho cesta za štěstím bude velmi složitá a trny posetá! Mocný Plaz totiž milencům nepřeje a tak podrobí jejich lásku nejedné těžké zkoušce. Odvaha ale naštěstí našemu hrdinovi nechybí a tak se rozhodne pro svou milou bojovat až do vypětí všech sil. A kdyby přeci jen bylo nejhůř, pořád má ještě svého ochránce, mocného výra Fubu…!


Videa k pohádce Fubu (1)


Fubu

Česká pohádka z roku 1989 vypráví o výrovi, mladém lovci a krásné panně. Statečný a spravedlivý lovec zachrání život výru, který se jmenuje Fubu. Výr ...

Zobrazit všechna videa (1)

Písničky k pohádce Fubu (0)


Přidej písničku

Obrázky (0)


Přidej obrázek

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist