Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Já Baryk

Fandím

18 fanoušků

395.místo

Česká kreslená pohádka Já Baryk vznikla v rukou režiséra Jiřího Kubíčka a poprvé byla představena roku 2002. Neopomenutelné kouzlo seriálu určitě dodávají třeba kreslené postavičky a scény od pana Adolfa Borna, nebo zábavný dabing pana Františka Nepila. Příběhy pejska Baryka tak potěší a zaujmou nejednoho malého diváka.

 

Baryk

Baryk a jeho páníček


Děj pohádky Já Baryk

Hlavní postavičkou pohádky Já Baryk je dobromyslný a upovídaný pejsek, který žije a hlídá u jednoho malého domečku. Tohle zvířátko ale není až tak úplně obyčejné. Rádo se totiž seznamuje se všemi, kdo se v jeho okolí objeví….

A stejně jako rok má dvanáct měsíců, má i seriál Já Baryk dvanáct příběhů. V každém díle se totiž do jednoho takového období podíváme a za „celý rok“ se tak budeme moci seznámit se spoustou zvířátek, se kterými Baryk zažije nezapomenutelná dobrodružství.

 

Baryk

Baryk s novým kamarádem...

 

V neposlední řadě se ale dozvíme i spoustu zajímavostí o samotných zvířátkách, nebo jejich životech. Postupně tak budeme vědět mnoho věcí o sýkorkách, zajících, čápech, vlaštovkách a dalších obyvatelích naší kouzelné přírody.

Názvy jednotlivých epizod

1. Já Baryk a moje sýkorky
2. Já Baryk a můj zajíc
3. Já Baryk a můj ježek
4. Já Baryk a můj čáp
5. Já Baryk a můj šnek
6. Já Baryk a můj slepýš
7. Já Baryk a můj krtek
8. Já Baryk a moje žába
9. Já Baryk a moje vlaštovka
10. Já Baryk a můj srnec
11. Já Baryk a můj bažant
12. Já Baryk a moje vrána


Videa k pohádce Já Baryk (12)


Já Baryk a můj zajíc

Já Baryk je český animovaný večerníček z roku 2002. Pes Baryk nám představuje zvířátka, která potkává ve svém okolí. Díl Já Baryk a můj zajíc. Tento ...


Já Baryk a moje sýkorky

Já Baryk je český animovaný večerníček z roku 2002. Pes Baryk nám představuje zvířátka, která potkává ve svém okolí. Díl Já Baryk a moje sýkorky. ...


Já Baryk a moje vrána

Je prosinec a s ním měsíc velké zimy. Baryk nám poví jak takovou dobu prožívá.

Zobrazit všechna videa (12)

Písničky k pohádce Já Baryk (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist