Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Macko Uško

Fandím

22 fanoušků

357.místo

Krásný animovaný seriál Macko Uško vznikl v roce 1975 podle předlohy Česlava Janczarského. Režie se u této polské pohádky ujali pánové Lucjan Dembiński a Marian Kiełbaszczak a dabing obstaral pan Michal Dočolomanský. Příběhy Macka Uška jsou rozděleny do 104 sice krátkých, ale jinak veselých epizod.

 

Macko Uško

Macko se svým kamarádem prasátkem.

 

Děj pohádky Macko Uško

Hlavním hrdinou seriálu je malý roztomilý Macko Uško, který dostal jméno podle svého křivého ouška. Medvídek žije spokojeně ve svém milovaném domečku a ve volném čase vymýšlí s přáteli všemožná dobrodružství.

Společně s Uškem, pejskem, zajíčkem, prasátkem, kočkou a ostatními tak můžeme i my zažít nejednu úsměvnou chvíli. Budeme třeba jezdit na kolečkových bruslích, navštívíme jarmark a spousty dalšího…. Neměli bychom ale ani zapomenout na to, že při každé zábavě musíme dávat pozor, aby se nezvrhla v pořádný malér!

A nejinak tomu bude i u našich hrdinů. Naštěstí si ale ze všech karambolů, které je v průběhu jednotlivých dílů seriálu Macko Uško čekají, odnesou potřebné ponaučení a tak můžou všichni s radostí vyrazit vstříc novým dobrodružstvím.

 

Macko Uško.

Macko a přátelé vyrážejí za dobrodružstvím.


Videa k pohádce Macko Uško (25)


Macko Uško - Déšť

Venku pršelo, ale Macko Uško chtěl jít ven na procházku. Inu přeci, když déšť nevadí kačenkám, tak nemůže ani jemu.


Macko Uško - Zlatý zvoneček

Venku bylo cítit jaro a Macko Uško vyrazil s kamarády na procházku. V ten moment v dáli slyšek zvonění zvonečku, ale jednalo se opravdu o zvoneček? ...


Macko Uško - Houpačka

Zajíček chce ukázat svým kamarádům nedokončenou houpačku. Jenže prasátko ji nechtěně poničí. Zvířátka si tedy svépomocí postaví houpačku novou a ...

Zobrazit všechna videa (25)

Písničky k pohádce Macko Uško (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist