Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Madagaskar - tapety

Související články

Studio DreamWorks plánuje na rok 2015 film o tučňácích z Madagaskaru!
Během prezentace studia DreamWorks na oblíbeném festivalu Comic Con v San Diegu režisér filmu Madagaskar 3 Tom McGrath prozradil, že animátoři studia v současné době usilovně pracují na celovečerním snímku o tučňácích z Madagaskaru, který by se měl v kinech objevit v roce 2015. Nevyzpytatelní ptáci z newyorské ZOO se totiž dočkali jen toho, že o nich vznikl seriál Tučňáci z Madagaskaru, a na svůj vlastní „stejnojmenný celovečerák“ zatím marně čekali …
Celý článek
Seriál Tučňáci z Madagaskaru získal další cenu Emmy!
Tahle zpráva nemohla přijít v lepší dobu! Zatímco Madagaskar 3 (neboli Madagascar 3: Europe's Most Wanted) slaví v současnosti slušný kasovní úspěch na obou březích Atlantiku, jeho spin-off nazvaný Tučňáci z Madagaskaru také získal jisté „kritické uznání“, když nedávno obdržel ocenění za „přínos dětským animovaným programům“ v rámci udílení televizních cen Emmy.
Celý článek
Madagaskar 3 vládne v kinech už druhý týden!
Animovaný film Madagaskar 3 (v USA běžící pod názvem Madagascar 3: Europe's Most Wanted) slaví v zámořských kinech slušné úspěchy, neboť se mu podařilo dostat na vrchol návštěvnosti hned v prvním týdnu po premiéře.
Celý článek
Madagaskar 3: Třetí návrat rozdováděných zvířat z newyorské ZOO!
Po čtyřech letech od natočení druhého dílu přichází do českých kin třetí pokračování série animovaných hitů. Zooparta z Madagaskaru opět předvádí smrtelně nebezpečné kousky – a to vše poprvé ve 3D.
Celý článek
TOPlist