Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Medvídek Pú

Fandím

148 fanoušků

67.místo

Pohádkový seriál Medvídek Pú vychází z motivů stejnojmenných populárních knížek z pera spisovatele A. A. Milnea. Bylo natočeno sedm celovečerních filmů a také čtyři televizní série. Seriál Medvídek Pú byl u nás vysílán poprvé v roce 1993.

 

Medvídek Pú a jeho kamarádi zažívají různá dobrodružství

Medvídek Pú a jeho kamarádi zažívají různá dobrodružství

 

O seriálu Medvídek Pú

Příběhy se odehrávají ve Stokorcovém lese, kde žije Medvídek Pú a jeho zvířecí kamarádi. Medvídek se kamarádí se zvířátky, ale také s chlapečkem ze světa lidí – Kryštůfkem Robinem. Společně v seriálu prožijí mnoho dobrodružství a veselých příhod. Například když Kryštůfek Robin půjčí Medvídkovi Pú balónek.

Pú přijde s balónkem ke Králíkovi zrovna ve chvíli, kdy přemýšlí, jak se zbavit vran, které létají na jeho pole s mrkví. Když vidí Medvídka s balónem, dostane nápad. Proto chce vyměnit balónek za med, který Pú doslova miluje. Pú tedy balónek půjčí Králíkovi. Králík z něj udělá strašáka.

Jenomže za Králíkem jde na návštěvu Prasátko, které se strašáka velmi leklo. Vyděšené Prasátko utíká pryč a potká Tygra, který chce na strašáka vyzrát. Když Tygr s Prasátkem zápasí se strašákem z balónku, uvolní se provázek a vyfukující se balónek odletí s Prasátkem pryč.

 

Všechna zvířátka kamarádí také s chlapcem Kryštůfkem Robinem

Všechna zvířátka kamarádí také s chlapcem Kryštůfkem Robinem

 

Králík si myslí, že balónek propíchli a bojí se, že s nimi Kryštůfek Robin nebude chtít kamarádit. Proto si Králík, Pú, Tygr a Prasátko slíbí, že o tom Kryštůfkovi neřeknou. Pú má ale špatné svědomí a ostatní se bojím, že vše prozradí, proto na druhý den nese Králík kámen, který vypadá skoro jako balónek.

Prasátko se převlékne za balónek a Tygr udělá velkou bublinu ze žvýkačky. Všichni tři ale potkají Kryštůfka a řeknou mu pravdu o balónku. Pú nakonec donese balónek a Kryštůfek jim vysvětlí, že není propíchnutý, ale jen se vyfoukl. Celá nehoda se tedy vysvětlila a přátelé si mohli oddychnout.


Videa k pohádce Medvídek Pú (1)


Medvídek Pú - Tygr a Pú v muzikálu

Medvídek Pú a Tygr se společně se všemi kamarády rozhodli zahrát si v opravdovém muzikálu.

Zobrazit všechna videa (1)

Tapety (16)


Zobrazit všechny tapety (16)

Omalovánky (15)


Zobrazit všechny omalovánky (15)

Hlášky (2)


"Na lezení po stromech jsou Tygři mistři!"


"Mám za úkol svým medovým hlasem přilákat včeličky do úlu. Huuu huuu nový úl vás vítá."

Zobrazit všechny hlášky (2)

Související články

Medvídek Pú a jeho přátelé se připojili na Facebook
V prosinci byla spuštěna česká facebooková stránka oblíbené animované postavičky
Celý článek
Pohádkový svět: Dodávka evropského medu k medvídkovi Pú nedorazila!
Medvídek Pú, velký milovník medu, si objednal tento lahodný pokrm až z Evropy. Dodávka medu, kterou měl na starosti Vilík, však nedorazila.
Celý článek
TOPlist