Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Myšák Stuart Little

Fandím

35 fanoušků

281.místo

Režisér Rob Minkoff natočil v roce 1999 filmovou pohádku o rodině, která měla jednoho netypického člena – myšáka.

 

Rodina Littlova se rozhodla adoptovat myš

Rodina Littlova se rozhodla adoptovat myš 

 

Děj pohádky Myšák Stuart Little

Pan a Paní Littlovi mají syna George, kterému chtějí pořídit brášku, a tak se jednoho dne vydávají do sirotčince. V sirotčinci žije spousta dětí, ale také jeden malý myšák Stuart. I on by si přál milující rodinu. Malý Stuart, který je velmi chytrý a plný energie padne do oka právě Littlům, a tak si domů místo brášky odvážejí právě myšáka Stuarta.

Oba jsou z něj nadšení a těší se, co na to řekne George. Ten se na mladšího brášku těší, konečně si bude mít s kým hrát. Proto je to pro něj velké zklamání, když rodiče místo opravdového kluka přivedou malou, bílou myš. Pan a Paní Littlovi koupí Stuartovi spoustu oblečení, malou postýlku a hned k němu přilnou. Jejich nadšení ale George nesdílí.

 

Snížek se chtěl Stuarta zbavit

Snížek se chtěl Stuarta zbavit

Stuart je navíc trnem v oku také kocourovi Snížkovi – domácímu mazlíčkovi. Kdo to kdy viděl, aby měl kocour za pána myš? A tak Snížek začne plánovat, jak se Stuarta zbavit. Postupně George nachází k Stuartovi cestu a zjišťuje, že i když je tak malý, může si s ním hrát stejně tak, jako se skutečným bráškou a může s ním zažít daleko víc legrace.

Může jezdit v autíčku na ovládání. Může řídit soupravu vláčků, malou plachetnici atd. Mezitím už Snížek domluvil plán, jak se Stuarta zbavit. Vyláká ho ven do ulice, kde se s ním má vypořádat parta toulavých koček. Snížkovi se ale brzy jeho plán rozleží a uvědomuje si, že si už na Stuarta tak nějak zvykl. Stuartovi jde už skoro o život, ale nakonec je přeci jen zachráněn. Stuart tak konečně našel své místo u rodiny, která ho mezi sebe přijala a může se na ni ve všem spolehnout. Stuart tak získal nejen milující mámu a tátu, ale také správného brášku.

 

Stuart konečně našel rodinu

Stuart konečně našel rodinu

 

Myšák Stuart Little 2

Druhé pokračování o mluvícím myšákovi Stuartovi přináší nová dobrodružství a nová setkání. Do rodiny přibývá další člen – malá sestřička. Stuart se také setkává s malým ptáčkem Margot, se kterým zažívá nové situace plné humoru a napětí.

 

Ve druhém díle se Stuart setká se ptáčkem Margolem

Ve druhém díle se Stuart setká s ptáčkem Margot


Videa k pohádce Myšák Stuart Little (0)


Přidej video

Písničky k pohádce Myšák Stuart Little (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist