Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Noddy

Fandím

35 fanoušků

287.místo

Pohádkové příběhy malého Noddyho natočil v roce 2001 režisér Waine Moss a v českém znění se můžeme těšit na Bohuslava Kalvu, Radovana Vaculíka, Dagmar Čárovou a spoustu dalších. Britský animovaný seriál, kde jsou hlavními hrdiny kouzelné hračky, je tu připraven pro každého, kdo má rád legraci, smích a neobyčejnou zábavu….

 

noddy.

Noddy ve svém milovaném autíčku.

 

Děj pohádky Noddy

Hlavní postavičkou celého seriálu je malý panáček Noddy, kterého poznáme podle červeného trička, modrých kalhot, puntíkovaného šátku a originální čepce. Tenhle chlapec bydlí společně s ostatními v kouzelné zemi hraček, kde není nic nemožné a kde je pro každého připravena spousta dobrodružství.

Všichni Noddyho přátelé a známí, ať už panenky, zvířátka, nebo vláček žijí v tomhle neobyčejném světě podobný život, jaký máme my lidé.... Nesmí tu chybět spoustu legrace, jenže sem tam se hračky nevyhnou ani problémům.

 

noddy.

Noddy a jeho kamarádi ze země hraček.

 

Ale přesně v takových chvílích jsou tu naštěstí jeden pro druhého a dokážou si pomoci. A především náš malý a odvážný kamarád Noddy se pokaždé umí v pravou chvíli objevit tam, kde je potřeba! Nejednou si tak hravě poradí s kdejakým karambolem a vyřeší spoustu zamotaných situací.

Občas samozřejmě i Noddymu jeho plány nevyjdou, ale nemějte strach. Většinou to totiž znamená velkou porci smíchu a zábavy navíc…. Takže pokud máte chviličku, pojďte se také podívat do tohoto čarovného světa plného fantazie!


Videa k pohádce Noddy (23)


Noddy, detektiv v zemi hraček - Případ zmrzlých hraček / ...

Detektiv Noddy bude řešit hned dva případy. A to záhadu zmrzlých hraček a poničené úrody. Kdo za tím vším stojí?


Noddy, detektiv v zemi hraček - Případ speciálního dárku ...

A další případ je tu. Copak se stalo se speciálním dárkem pro královnu?


Noddy, detektiv v zemi hraček - Případ ztracených kraviček ...

Detektiv Noddy se pokusí přijít na velkou záhadu, kam se ztratili všechny kravičky... Dalším případem pak budou propíchané pneumatiky. Kdo to mohl ...

Zobrazit všechna videa (23)

Písničky k pohádce Noddy (0)


Přidej písničku

Postavy (1)

Zobrazit všechny postavy (1)

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (8)


Zobrazit všechny omalovánky (8)

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist