Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Noddy

Fandím

35 fanoušků

287.místo

Pohádkové příběhy malého Noddyho natočil v roce 2001 režisér Waine Moss a v českém znění se můžeme těšit na Bohuslava Kalvu, Radovana Vaculíka, Dagmar Čárovou a spoustu dalších. Britský animovaný seriál, kde jsou hlavními hrdiny kouzelné hračky, je tu připraven pro každého, kdo má rád legraci, smích a neobyčejnou zábavu….

 

noddy.

Noddy ve svém milovaném autíčku.

 

Děj pohádky Noddy

Hlavní postavičkou celého seriálu je malý panáček Noddy, kterého poznáme podle červeného trička, modrých kalhot, puntíkovaného šátku a originální čepce. Tenhle chlapec bydlí společně s ostatními v kouzelné zemi hraček, kde není nic nemožné a kde je pro každého připravena spousta dobrodružství.

Všichni Noddyho přátelé a známí, ať už panenky, zvířátka, nebo vláček žijí v tomhle neobyčejném světě podobný život, jaký máme my lidé.... Nesmí tu chybět spoustu legrace, jenže sem tam se hračky nevyhnou ani problémům.

 

noddy.

Noddy a jeho kamarádi ze země hraček.

 

Ale přesně v takových chvílích jsou tu naštěstí jeden pro druhého a dokážou si pomoci. A především náš malý a odvážný kamarád Noddy se pokaždé umí v pravou chvíli objevit tam, kde je potřeba! Nejednou si tak hravě poradí s kdejakým karambolem a vyřeší spoustu zamotaných situací.

Občas samozřejmě i Noddymu jeho plány nevyjdou, ale nemějte strach. Většinou to totiž znamená velkou porci smíchu a zábavy navíc…. Takže pokud máte chviličku, pojďte se také podívat do tohoto čarovného světa plného fantazie!


Videa k pohádce Noddy (23)


Noddy se stěhuje

Noddy se dnes stěhuje. Kam budou mířit jeho další kroky?


Noddy - Autíčko je němé

Noddy má problém. Ztratil se mu v autíčku klaxon a neví jak ho nahradí.


Noddy v Zemi za Zrcadlem

Noddy projde zrcadlem a dostane se do tajemné země...

Zobrazit všechna videa (23)

Písničky k pohádce Noddy (0)


Přidej písničku

Postavy (1)

Zobrazit všechny postavy (1)

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (8)


Zobrazit všechny omalovánky (8)

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist