Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

O princezně na klíček

Fandím

31 fanoušků

303.místo

Podivuhodný příběh jedné princezničky, která se narodila jako natahovací hračka…. Přesně to je pohádka O princezně na klíček, kterou natočila v roce 1987 režisérka Libuše Koutná. Ve filmu nás mimo jiné čeká spousta veselých situací a melodických písniček. V hlavních rolích uvidíme Jiřího Lábuse, Miroslava Vladyku, nebo třeba Ivu Janžurovou.

 

o princezne na klicek.

Princezna to v životě neměla jednoduché.

 

Děj pohádky O princezně na klíček

Příběh pohádky nás zavede do jednoho malého království, kde se kdysi narodila trochu podivná princeznička. Tohle děťátko šlo totiž natáhnout jako nějakou mechanickou hračku. Abyste lépe porozuměli, byl to prostě člověk na klíček.

Leckterý rodič by si možná řekl, že by se mu taková vymoženost nejednou hodila…. Pokud totiž dítě zlobí, stačí ho prostě jen nenatahovat. Jenomže když přijdou léta dospívání, prvních lásek a všeho okolo, stane se z toho spíš velká nevýhoda!

 

o princezne na klicek.

Jak asi princezničce pomoci?

 

A přesně tak to také pocítila hlavní postavička naší pohádky, princezna Mařenka. Klíček a opakované natahování jí v životě přinášeli jen trable a smutek. Jenže co s tím? Existuje snad nějaká možnost, jak by mohla být Mařenka opravdu šťastná?

Pokud chcete také vědět, jak to všechno dopadne, určitě se podívejte na film O princezně na klíček až do samotného konce….


Videa k pohádce O princezně na klíček (1)


O princezně na klíček (celá pohádka)

V pohádkové komedii se seznámíme se zajímavou princeznou. Princezna je totiž na klíček a to se jen tak nevidí. V pohádce také narazíme na vychytralé ...

Zobrazit všechna videa (1)

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist