Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Příběh žraloka

Fandím

37 fanoušků

273.místo

Animovaný film o žralokovi, který je tak trochu jiný byl natočen v roce 2004.

 

Oscar pracuje v továrně, ale rád by si žil na vysoké noze

Oscar pracuje v továrně, ale rád by žil na vysoké noze


Děj pohádky Příběh žraloka

Mafiánsky boss Don Lino má dva syny Frankieho a Lennyho. Jednoho dne ale nešťastnou náhodou Frankie zemře a u místa nehody je spatřena malá rybka Oscar. Ten je ihned považován za vraha bossova syna a způsobí tak velký rozruch v mafiánském podsvětí, ale také na útesu, kde je považován za hrdinu. Pravda je ovšem někde jinde. Frankieho zabila totiž padající kotva. Oscarovi se ihned změnil život.

Pracoval v úklidové firmě, kde čistil velryby a dlužil peníze svému zaměstnavateli. Myslel si na krásnou dívku, která ho ale odmítala a nevšiml si, že ho má opravdu ráda Angie. Po této události se vše změnilo. Byl považován za hrdinu a nyní měl peníze i přízeň vysněné dívky Loly a Angie a přátelství šlo stranou. Byl tu ale někdo, kdo věděl, jak to bylo skutečně se smrtí bossova syna. Byl to Lenny druhý ze synů.

 

Angie má Oscara skutečně ráda

Angie má Oscara skutečně ráda


Ten viděl, jak se celá událost stala. Byl ale jiný než ostatní žraloci. Byl to vegetarián a život žraloka se mu nelíbil. Teď na něj otec naléhal, aby pomstil bratrovu smrt. Nechtěl ale Oscara zabít, proto společně vymysleli lest. Společně sehráli na útese scénu, v níž Oscar zabije i Lennyho. Oscar je tedy populární a Lenny se převlékne za delfína a žije společně s kamarádem Oscarem. Angie ale přijde brzy na to, kdo Lenny skutečně je.

Angie si Lennyho oblíbí a spřátelí se s ním, oba pak sledují Oscarovu proměnu, kdy se z obyčejné ryby stává namyšlený lhář. Jenomže na Oscara – vraha mafiánského podsvětí – si brousí zuby sám Don Lino, který nechce nechat smrt svých synů jen tak. Oscarovo vymyšlené hrdinství však jednou musí prasknout.

 

Don Lino ztratil oba syny

Don Lino ztratil oba syny


Angie navíc unese chobotnice Dona Lina a Oscar se teď musí stát skutečným hrdinou. Naštěstí vše dobře dopadne. Don Lino přijme svého syna takového jaký je a Oscar pozná, že peníze a společenské postavení nejsou v životě to nejdůležitější a hlavně konečně přijde na to, že miluje Angie.


Videa k pohádce Příběh žraloka (2)


Příběh žraloka - Chňápeš prde

Oscar říká žralokovi Lennymu "Chňápeš prde?" Lenny chvilku váhá nad významem těchto slov.


Příběh žraloka - Potravní řetězec

Oskarovi je důkladně vysvětlen princip potravního řetězce...

Zobrazit všechna videa (2)

Písničky k pohádce Příběh žraloka (0)


Přidej písničku

Tapety (4)


Zobrazit všechny tapety (4)

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (3)


"Vidíte tenhle bicák? Tak ten má bráchu, kterej bydlí přímo tady. A já si myslím, že je čas na rodinný setkání."


"Vsadíme na něj pět tisíc škeblí, už jsme skoro v balíku a on zakopne. Jak může někdo kurňa zakopnout pod vodou?"


"Ahoj. Jsem Oskar. Jestli si myslíte, že mě znáte, tak to jste vedle."

Zobrazit všechny hlášky (3)

TOPlist