Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Toy Story: Příběh hraček

Fandím

31 fanoušků

307.místo

Nejen děti, ale i jejich hračky prožívají dobrodružství, ale také boj o holý život. O tom, že když se zrovna nedíváte, vaše hračky ožívají a žijí své životy, se přesvědčíte v americké animované pohádce Toy Story z roku 1995.

 

Když se zrovna nedíváte, hračky ožívají a žijí svůj vlastní život

Když se zrovna nedíváte, hračky ožívají a žijí svůj vlastní život

 

Děj pohádky Toy Story: Příběh hraček

Kovboj Woody je nejoblíbenější hračka svého malého majitele Andyho. Společně se svými přáteli panem Brambůrkem, Dinosaurem, Pastýřkou a dalšími se připravují na stěhování. Andy má ale narozeniny a jedním z jeho dárků je Buzz Rakeťák. Woody na Buzze žárlí, protože dosud byl Andyho nejmilejší hračkou on. Teď si ale Andy hraje s Buzzem a Woody má strach, že už nebude Andyho nejoblíbenější hračka.

Buzz je ale dobrák. Se všemi se hned skamarádí a všichni ho mezi sebe přijmou až na Woodyho. Ten přemýšlí, jak se znovu dostat co nejblíže k Andymu. Jednou, když má jít Andy na večeři, má si sebou vzít jen jednu hračku. Woody se bojí, že by to nebyl on, a tak chce Buzzyho odklidit. Souhrou nešťastných náhod vypadne Buzz z okna.

 

Woody a jeho přátelé patřili chlapci Andymu

Woody a jeho přátelé patřili chlapci Andymu

 

Ostatní hračky se dozví, co Woody udělal a jsou na něj rozzlobené. Andy odchází a protože nenašel Buzze, bere sebou Woodyho. Buzz však naskočí do auta a na benzinové pumpě, si chce vše s Woodym vyřídit. Oba ale vypadnou z auta a zůstanou opuštěni. Woody si však ví rady a lstí Buzze dostane do restaurace, kam má Andy s rodinou namířeno. Zde se dostanou do automatu na hračky. Zlý Andyho soused Sid je ničitel hraček. Naneštěstí jde k automatu a zmocní se Woodyho i Buzze.

Oba se tak dostávají do rukou Sida, který s oblibou vyhazuje své hračky do povětří. Teď je na řadě Buzz, který má k sobě přivázanou velkou raketu. Woody se rozhodne Buzzovi pomoci. S pomocí Sidových zmrzačených hraček malého chlapce vystraší, protože předstírají obživlé hračky. Je to sice proti pravidlům, ale tenhle kluk si to opravdu zasloužil. Buzz je zachráněn.

 

Woody a Buzz se dostali ke zlému Sidovi

Woody a Buzz se dostali ke zlému Sidovi

 

Oba teď musí spěchat, aby zastihli Andyho, který už má vše sbaleno a opouští dům. Woody dostihl nákladní auto, kde byly i ostatní hračky. Chce najít autíčko, které by poslal na pomoc Buzzovi, který se nestihl dostat na náklaďák včas. Hračky mu ale nevěří, proto ho z auta také vyhodí. Za chvíli si všimnou, že na autíčku skutečně sedí Buzz a s ním teď i Woody a oběma se snaží pomoct. Jejich snaha je ale marná.

Woody a Buzz se nevzdávají a vzpomenou si na raketu, kterou má Buzz stále kolem sebe. Woody ji zapálí a Buzz letí. Dřív než raketa vybuchne si ji Buzz odváže a letí k Andymu. Dopadnou do krabice v autě, vedle níž sedí Andy. Andy měl radost, že konečně své oblíbené hračky našel.

 

Woody a Buzz se nakonec stali přáteli

Woody a Buzz se nakonec stali přáteli

 

Toy Story 2: Příběh hraček

V druhém pokračování oblíbeného animovaného filmu se opět setkáme s oblíbenými hrdiny kovbojem Woodym, Buzzem Rakeťákem a dalšími. Tentokrát odjíždí Andy na tábor a jeho hračky jsou tak bez svého majitele. Do problému se pro změnu dostává Woody, kterého unese fanatický sběratel hraček Al McWhiggin.

Woody je totiž cenná hračka, která je nyní v nesnázích. U Ala se setkává s dalšími hračkami z kovbojského prostředí, které Al získal. Woody však nechce být v muzeu, proto musí doufat, že se z této situace nějak dostane. Jeho kamarádi v čele s Buzzem zatím pátrají po zmizelém Woodym.

 

Woody se setkal s jinými kovboji

Woody se setkal s jinými kovboji

 

Toy Story 3: Příběh hraček

Andy už odrostl dětským hračkám a přátelé tam musí čelit novým skutečnostem. Už nejsou hračkami Andyho, ale dostávají se do školky, která je plná malých dětí, které se nemohou nových hraček dočkat. Přátelé tak musí mnohé zkusit a potkávají také nové hračky.

 

Přátelé se setkali se spoustou jiných hraček

Přátelé se setkali se spoustou jiných hraček


Videa k pohádce Toy Story: Příběh hraček (0)


Přidej video

Písničky k pohádce Toy Story: Příběh hraček (0)


Přidej písničku

Tapety (22)


Zobrazit všechny tapety (22)

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

Související články

Podívejte se na ukázku z animáku Toy Story of Terror!
Studio Pixar vypustilo do světa první trailer televizního snímku, který navazuje na slavnou trilogii Příběh hraček!
Celý článek
Hrdinové Toy Story se vrátí v roce 2013 a 2014
Fanoušci filmů Toy Story od studia Pixar se již teď mohou těšit, že jejich hrdinové Buzz, Woody a vůbec celý gang se vrátí v říjnu 2013 a na jaře 2014 na plátna kin. Půjde tedy zřejmě o dva samostatné snímky – tedy o čtvrtý a pátý díl, v němž budeme opět sledovat příběh chlapce Andyho, který za ta léta vyrostl o pěkných pár čísel.
Celý článek
TOPlist