Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Velká sýrová loupež

Fandím

31 fanoušků

308.místo

V roce 1986 natočil Václav Bedřich animovanou komedii o třech myškách, které se po vzoru filmových padouchů rozhodly, že spáchají velkou sýrovou loupež.

 

Raymond, Knot a Marvin žijí v kině

Raymond, Knot a Marvin žijí v kině

 

Děj pohádky Velká sýrová loupež

Raymond, Marvin a Knot jsou tři myšáci, kteří žijí v kině. V kině sledují filmy, v nichž jsou různí lupiči, kteří vykrádají banky. Po jejich vzoru myšáci okrádají návštěvníky kina, kterým kradou hlavně jídlo. Jídlo jim ale nestačí a mají stále hlad, proto se rozhodnou, že spáchají velkou sýrovou loupež.

Hlava celého myšího gangu Velký tvrdý Marvin se vydal na průzkum ven, kde objevil obchod se sýrem. Společně tedy naplánovali dokonalou loupež. Nejprve se Marvin vydal na průzkum terénu, kde objevil kocoura. Raymond byl ale hlavička a vymyslel, jak si s kocourem poradit. Den velké loupeže nastal. Vše probíhalo dobře. Knot byl ale velký jedlík a v obchodě si neodepřel jídlo.

 

Myšáci se rozhodli vykrást obchod se sýrem

Myšáci se rozhodli vykrást obchod se sýrem

 

Cpal se a cpal, a proto se nemohl vejít do škvíry, kterou měli myší lupiči utéct. Naneštěstí pro malé lupiče se spustil alarm a myší lupiči byli dopadeni policií. Jaké to byla ale překvapení pro majitele obchodu, když zjistil, že lupiči jsou tři malé myšky.

Majitel obchodu měl ale dobré srdce, proto si myšáky nechal u sebe v obchodě. Myšáci tak měli denně jídlo a měli tak stále plná bříška. Marvin byl ale stále nespokojen. Toužil po dobrodružství, proto se vydal sám do víru města.

 

Myšáci naplánují loupež

Myšáci naplánují loupež


Videa k pohádce Velká sýrová loupež (1)


Velká sýrová loupež (celá pohádka)

Pohádkový příběh Velká sýrová loupež nám zavede do jednoho kina. Tady totiž bydlí naši tři hrdinové. Tři myši, které se rozhodnout podniknout velkou ...

Zobrazit všechna videa (1)

Písničky k pohádce Velká sýrová loupež (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (1)


Raymond: "Jak myslíš, Marvine." Velký tvrdý Marvin: "Snad provedu, Velkej tvrdej Marvine!" Raymond: "Provedu, Velkej tvrdej Marvine."

Zobrazit všechny hlášky (1)

TOPlist