Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Hermione Granger

Fandím

33 fanoušků

157.místo

 

Hermione Jane Grangerová je z mudlovské rodiny její matka i otec jsou zubaři. Hermiona je jedna z nejlepších čarodějných učednic z ročníku, ve kterém studuje i Harry Potter a Ron Weasley. Stejně jako Harry a Ron studuje na Nebelvírské koleji Školy čar a kouzel v Bradavicích.

Hermiona je nejlepší kamarádkou Harryho Pottera, se kterým podnikají dobrodružné a velice nebezpečné výpravy. Několikrát dokáže, že si opravdu zaslouží přezdívku šprt, kterou jí dali její přátelé a díky svým velice těžce nadrceným znalostem dokáže několikrát Harrymu, Ronovi i sobě zachránit život.

 

Hermione je nejlepší kamarádkou Harryho a Rona

Hermione je nejlepší kamarádkou Harryho a Rona

 

Její bystrá mysl, láska ke knihám, touha po poznání a velká aktivita v hodinách jí u mnohých vysloužily pověst šprta. Přestože se Hermiona projevuje občas poněkud panovačně a umí dát bez obalu najevo svůj názor, je zároveň velmi kamarádská, má velký smysl pro spravedlnost a zastává se utlačovaných.


Videa k postavě Hermione Granger (0)


Přidej video

Písničky k postavě Hermione Granger (0)


Přidej písničku

Obrázky k postavě Hermione Granger (6)


Zobrazit všechny obrázky (6)

Tapety k postavě Hermione Granger (9)


Zobrazit všechny tapety (9)

Omalovánky k postavě Hermione Granger (5)


Zobrazit všechny omalovánky (5)

Hlášky postavy Hermione Granger (4)


Ty děláš náká kouzla? To se podívám


Mimochodem máš špinaví nos.... tady


„Takže já jdu, nechci se nechat zabít... nebo hůř, vyloučit!”

Zobrazit všechny hlášky (4)

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Hermione Granger ostatním
  • 28.02. | 00:25 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist