Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Kája Fousek

Fandím

4 fanoušci

969.místo

 

Kája byl velký náfuka. O muzice nechtěl tancovat s žádnou dívku a všechny odbyl slovy: „Nezájem.“ Nakonec pronesl, že by raději tancoval s čerticí. V tu chvíli se objevila Mefistka, která se s Kájou protancovala až do pekla, kde měl být za svoje chování potrestán.

 

Kája měl být proměněn v zrcadlo

Kája měl být proměněn v zrcadlo

 

Jenomže Mefistka Káji litovala, a tak mu pomohla. Jenomže on ji nakonec prozradil a oba byli posláni do pekla II. kategorie. Tam se Kája napravil, ale Mefistka se chovala, jako se dřív choval on, proto se rozhodl jí pomoci. Dostal nápad, že když se on napravil v pekle, že se Mefistka jistě napraví na zemi. To se mu také nakonec povedlo.


Videa k postavě Kája Fousek (3)


Taneček přes dvě pekla (celá pohádka)

Veselá pohádka plná písniček nás seznámí s nafoukaným mládencem Kájou Fouskem. Ten se dostane nejen do pekla, kde vládnou čerti. Ale také se podívá ...


Taneček přes dvě pekla (celá pohádka)

Pekelná pohádka, kde hrají prim dvě čertice do jedné z nichž se zamiluje nafoukaný mládenec Kája Fousek, který se do pekla dostal.


Taneček přes dvě pekla - začátek

Taneček přes dvě pekla je krásná hudební pohádka. O čerticích, čertech a jednom vesnickém mládenci. Právě vše začíná ...

Zobrazit všechna videa (3)

Obrázky k postavě Kája Fousek (2)


Zobrazit všechny obrázky (2)

Tapety k postavě Kája Fousek (0)


Přidej omalovánku

Omalovánky k postavě Kája Fousek (0)


Přidej omalovánku

Hlášky postavy Kája Fousek (0)


Přidej hlášku

TOPlist