Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Popelka

Fandím

850 fanoušků

2.místo

 

Popelka je sirotek po zemřelém statkáři, která žije na statku společně se svojí nevlastní matkou a její dcerou Dorou. Hodná a obětavá Popelka zde ovšem pracuje jako služebná a plní nejrůznější přání a vrtochy macechy a Dory- přebírá hrách od popela, uklízí celý dům atd.

Navzdory všemu je ale hodná a skromná, proto ji mají všichni na statku rádi. Má dobré srdce a jejími přáteli nejsou jen lidé, ale také zvířátka, především sova Rozárka, která hlídá její poklad - oříšky.

 

Snící Popelka

Popelka sní o krásném princi.

 

Popelka nikdy netoužila po bohatství, krásných šatech, ale díky kouzelným oříškům dostane krásné šaty, v nichž okouzlí prince, který se do ní ihned zamiluje. Z chudého sirotka se tedy stává skutečná princezna s laskavým a dobrým srdcem.


Videa k postavě Popelka (1)


Tři oříšky pro Popelku (celá pohádka)

Tři oříšky pro Popelku je jedna z nejkrásnějších českých pohádek. Pohádkový příběh vypráví o hodné a milé Popelce, která musí poslouchat svoji zlou ...

Zobrazit všechna videa (1)

Obrázky k postavě Popelka (12)


Zobrazit všechny obrázky (12)

Tapety k postavě Popelka (0)


Přidej omalovánku

Omalovánky k postavě Popelka (0)


Přidej omalovánku

Hlášky postavy Popelka (1)


Až naprší a uschne, pitomci!

Zobrazit všechny hlášky (1)

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Popelka ostatním
  • 27.02. | 23:26 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist