Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Princ Jaroslav

Fandím

74 fanoušků

43.místo

 

Princ Jaroslav je mladší bratr prince Jiřího z Půlnočního království. Jeho starší bratr má být zasnouben s princeznou Růženkou, za kterou se se svojí celou rodinou vydává. Princezna byla krásná a hodná a ihned padla mladšímu princi do oka.

Také princezně se mnohem více líbil mladší z bratrů, který byl odvážný a laskavý. Jaroslav navíc musel na přání svých rodičů nechat v každém boji vyhrát svého bratra, který si pak myslel, že je neporazitelný a pěkně zpychl.

 

Odvážný Jaroslav se svým sluhou Matějem věděli, jak to je s Jiřího silou doopravdy

Jaroslav se svým sluhou Matějem věděli, jak je to ve skutečnosti s odvahou Jiřího

 

Když se ješitný princ dozvěděl, že princezna chce za muže jeho mladšího bratra, z námluv sešlo. Růženka se ale kvůli kletbě, kterou na ni seslala její zlá teta, v den jejích sedmnáctých narozenin píchla o trn růže a usnula. Odvážný princ ale nelenil, a jakmile se o této události dozvěděl, spěchal princeznu vysvobodit. Jeho láska a odvaha zachránila nejen Růženku, ale také celé království.


Videa k postavě Princ Jaroslav (2)


Jak se budí princezny (celá pohádka)

Pohádka vypráví krásný příběh o princezně Růžence, které zlá teta Melénie předpoví, že se píchne do prstu a díky tomu usne a s ní usne i celé ...


Jak se budí princezny - Choroby

Princ Jiří vykládá princezně Růžence o všech chorobách, které překonal a které z něj udělali opravdového muže.

Zobrazit všechna videa (2)

Písničky k postavě Princ Jaroslav (0)


Přidej písničku

Obrázky k postavě Princ Jaroslav (3)


Zobrazit všechny obrázky (3)

Tapety k postavě Princ Jaroslav (0)


Přidej omalovánku

Omalovánky k postavě Princ Jaroslav (0)


Přidej omalovánku

Hlášky postavy Princ Jaroslav (0)


Přidej hlášku

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Princ Jaroslav ostatním
  • 27.02. | 23:41 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist