Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Tadeáš Kokrda

Fandím

45 fanoušků

106.místo

Pohádka: Kouzla králů

Bytost: Kluci

 

Tadeáš byl odvážný a hodný mladík, který nehodlal položit svůj život za zlého krále Vladana. Ačkoli ho vojáci naverbovali, tak se  nevzdal a díky svému bystrému rozumu královské vojsko v převleku za královského posla rozpustil. Právě takového mladíka, kterému nebyl osud druhých lhostejný, hledal král Dobromil.

 

Tadeáš byl velmi odvážný

Tadeáš byl velmi odvážný

 

Jeho dcera byla totiž zakletá a ze zakletí ji mohl vysvobodit někdo jako byl Tadeáš. Odvážný mladík princeznu vysvobodil, ale svatbu mu překazila Královna Ohně, která se spolčila s Vladanem a společně chtěli oklamat Dobromila i Marianu. To se jim ale nepovedlo, protože Tadeáš se svojí milované Mariany nechtěl vzdát a rok cestoval, aby nakonec Vladana odhalil a mohl si Marianu vzít.


Videa k postavě Tadeáš Kokrda (0)


Přidej video

Obrázky k postavě Tadeáš Kokrda (2)


Zobrazit všechny obrázky (2)

Tapety k postavě Tadeáš Kokrda (0)


Přidej omalovánku

Omalovánky k postavě Tadeáš Kokrda (0)


Přidej omalovánku

Hlášky postavy Tadeáš Kokrda (0)


Přidej hlášku

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Tadeáš Kokrda ostatním
  • 28.02. | 00:11 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist